PLAČIAFORMATĖ SPAUDA

Spausdiname ant įvairių rulonais vyniojamų medžiagų:  kelių rūšių tento, vėliavinio audinio, tapeto, drobės. Galime pasiūlyti lipnių plėvelių pasirinkimą (blizgi, matinė, permatoma, atšvaitinė, mašininė, rūbinė), popieriaus (blizgus, matinis, 360g/m, 160g/m).

Taip pat gaminame Roll-Up, Pop-Up stendus, ruošiame ir tvirtiname iškabas, tinkančias vidaus arba lauko sąlygoms.

SKAITMENINĖ SPAUDA

Puikiai tiks norint spausdinti mažą tiražą ar nestandartinių matmenų projektą. Ši spauda kokybiška, greita ir nebrangi. Maksimalus lapo dydis – padidintas A3 formatas (310x450cm). Spausdiname ant įvairaus storio popieriaus, dekoratyvinio popieriaus ir savikopijuojančio popieriaus.

Gaminame lankstinukus, skrajutes, vizitines korteles, etiketes, padėkas ir diplomus, važtaraščius, žurnalus ir kitus produktus.

ŠILKOGRAFINĖ SPAUDA

Šilkografijos technikos privalumas – spausdinti galima beveik ant bet kokio paviršiaus. Tai gali būti popierius, turintis įvairią faktūrą, atspalvius, gali būti dengtas plėvele arba metalizuotas. Taip pat spausdiname ant įvairiausių kitų medžiagų paviršių: audinio, plastiko, medienos, metalo, keramikos, stiklo ir kt. Šilkografinė spauda yra labai atspari atmosferos poveikiui, todėl puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis.

Šios spaudos išskirtinumas –  gaunamas labai storas dažų (ar UV lako) sluoksnis: nuo 10 iki 500 mikronų. Užnešant dažus per keletą kartų, galima gauti efektingą reljefą. Yra ir įvairių savybių turinčių dažų ir UV lakų pasirinkimas – šviečiantys tamsoje, termoaktyvius, su įvairiom priemaišom ir kt.

Šilkografijos spaudai gaminama forma (tinklas), per kurį ant medžiagos užnešami dažai. Kiekvienai spalvai daroma atskira forma.

PLĖVELIŲ PJAUSTYMAS (PLOTERIAVIMAS) IR KLIJAVIMAS

Šia technologija gaminame įvairių formų lipdukus iš PVC plėvelės ir terminės gumos. Paruoštus lipdukus galima naudoti ant bet kokio lygaus ir švaraus paviršiaus – stiklo, plastiko, metalo. Detalės perkeliamos ant reikiamo objekto perkeliamosios plėvelės pagalba.

Ploteriuojamos raidės, logotipai ir kitos detalės, kurios naudojamos iškabų, stendų gamybai, automobilių dekorui, vitrinų apipavidalinimui. Gaminamos įvairios lentelės, kabinetinės lentelės, saugos ženklai. Naudojant terminę gumą –  dekoruojami audiniai (marškinėliai, švarkai, kepurėlės, juostelės, skarelės, rankšluosčiai ir tt.). PVC plėvelių ir terminių gumų spalvinė gama labai plati, taip pat ploteriuojamos plėvelės ir su spauda

Taip pat gaminame Roll-Up, Pop-Up stendus, ruošiame ir tvirtiname iškabas, tinkančias vidaus arba lauko sąlygoms.

SPAUDOS LAMINAVIMAS

Tai – spausdintos produkcijos padengimas specialia plėvele. Proceso metu išdžiovinta spauda keliauja per laminatoriaus būgnus, kur karštuoju būdu yra prilydoma plėvelė. Ši technologija apsaugo produkciją nuo išorinių veiksnių – drėgmės ir trinties. Laminuotas popierius tampa tvirtesnis, nesitepa, nepagelsta, mažiau trinasi ir atrodo estetiškai.

Laminavimas gali būti vienpusis arba dvipusis. Plėvelių pasirinkime populiariausios yra blizgi, matinė ir „soft touch”, suteikianti aksomo įspūdį. Taip pat galima rinktis sidabrinę, veidrodinę, holohrafinę, reljefinę plėveles

SPAUDOS FOLIJAVIMAS

Tai tam tikro spaudos ploto dengimas folija karštuoju būdu. Ši technologija naudojama produkcijos apdailai, suteikia gaminiui prabangos įspūdį. Folija dengti galima įvairius minkštus paviršius – popieriaus, kartono, odos, plastiko. Norimam efektui išgauti gaminama metalinė klišė, kuri gali būti naudojama daug kartų. Įkaitinta klišė prie paviršiaus prispaudžia folijos plėvelę, palikdama folijos pėdsaką.

Populiariausios spalvos – sidabrinė, auksinė, varinė, raudona, tačiau yra ir platesnis pasirinkimas.

Folijavimas dažniausiai naudojamas vizitinėms kortelėms, atvirutėms, kvietimams, knygoms, dėžutėms dekoruoti.

KONGREVAS

Tai labai panaši technoligija į folijavimą. Naudojama dviguba klišė, kuri spaudžia medžiagą iš abiejų pusių. Spaudžiama gali būti šaltuoju arba karštuoju būdu, taip pat galima naudoti kartu su folijavimu.

Proceso metu išgaunamas reljefinis vaizdas. Įspaudas gali būti iškilus arba įdubęs. Taip pat naudojama vizitinėms kortelėms, kvietimams, knygoms, dėžutėms dekoruoti.

BIGAVIMAS

Procesas, skirtas lenkimo linijai išgauti. Bigavimo mašina popieriuje ar kartone įspaudžia tiesų griovelį. Ši technologija apsaugo popierių nuo lūžimo ir trūkinėjimo lankstant, atrodo tvarkingai. Dažniausiai naudojama atvirukų, lankstinukų, kalendorių, knygų ir žurnalų gamybos metu.

Bigavimo mašina turi ir raižymo funkciją – įpjaunamas tik tam tikras sluoksnis spaudos. Naudojamas lipdukų gamyboje, palengvinant lipduko apsauginės plėvelės atplėšimą.

TERMINĖS GUMOS KLIJAVIMAS

Terminė guma – puikus pasirinkimas norint greitai, nebrangiai ir labai kokybiškai atlikti spaudą ant drabužių (ar kitų audinių). Ši technologija nereikalauja klišių ar kitokio sudėtingo pasiruošimo. Guma yra išpjaustoma ploteriu ir per kelias minutes specialaus termo-aparato pagalba perkeliama ant audinio. Tinka medvilnei, poliesteriui, sintetikai ir panašioms medžiagoms.

Šis būdas labai patogus logotipų gamybai. Spaudą galima dėti ant marškinėlių, švarkų, kombinezonų, kepurėlių, juostelių, skarelių, rankšluosčių ir pan. Termine guma dekoruotus audinius galima skalbti, ji puikiai laikosi net ant darbo drabužių.

Terminių gumų spalvų pasirinkimas – platus. Iš jų verta išskirti atšvaitinę gumą, dažniausiai naudojamą darbo rūbams, bei terminę gumą, skirtą spausdinimui.

POPIERINIŲ MAIŠELIŲ GAMYBA

Gaminame įvairaus dydžio ir dizaino popierius maišelius su firminiu stiliumi.

Naudojamas 170g/m kreidinis popierius, laminuojamas blizgiu arba matiniu laminatu. Rankenėlėms ir dugneliui tvirtumo suteikia papildomas kartono sluoksnis. Taip pat gali būti pritaikomas folijavimas, kongrevas, šilkografija, UV lakas, suteikiantys dekoratyvumo ir prabangos įvaizdį.

Maišeliams parenkamos atitinkamos spalvos megztos virvelės, šilkinės juostelės arba kitos medžiagos rankenėlės.

GRAVIRAVIMAS ANT ALIUMINIO PLOKŠTĖS

Dirbame su aliuminio plokšte, pritaikyta graviravimui lazeriu. Gaminame įvairiausias lenteles, informacinius stendus, techninius pasus. Aliuminio plokščių spalvinis pasirinkimas platus. Medžiaga yra atspari lauko sąlygoms, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke.

Šios spaudos išskirtinumas –  gaunamas labai storas dažų (ar UV lako) sluoksnis: nuo 10 iki 500 mikronų. Užnešant dažus per keletą kartų, galima gauti efektingą reljefą. Yra ir įvairių savybių turinčių dažų ir UV lakų pasirinkimas – šviečiantys tamsoje, termoaktyvius, su įvairiom priemaišom ir kt.