APIE MUS

Sveiki atvykę į MB „Kipšas” įmonės elektroninę parduotuvę. Čia rasite dailius ir kokybiškus produktus už prieinamą kainą.

Atsiradus poreikiui realizuoti savo idėjas, įkūrėme įmonę MB „Kipšas”. Didelių pastangų dėka šiandien galime Jums pasiūlyti produktų su įvairiomis temomis ir paskirimis. Nuolat kuriame ir tobuliname savo gaminius, todėl produktų sąrašas ateityje keisis ir pilnės. Mes norėjome sukurti puikius, kokybiškus ir žaismingus produktus už prieinamą kainą. Norai tapo realybe, tad tikimės augti ir stiprėti su Jūsų pagalba!

Mes siūlome kūrybišką ir dailią lazeriu pjautą ir rankomis apdorotą produkciją – dėžutes, žaislus, proginius gaminius ir kita.

Kreipkitės asmeniškai – kiekvieną parduotuvėje esantį produktą galime pritaikyti pagal Jūsų poreikius: keisti dydį, spalvą, išgraviruoti norimą užrašą, o gal būt net sukurti visiškai naują produktą. Apsilankykite mūsų parduotuvėje ir pažiūrėkite, ką mes siūlome!

Taip pat atliekame reklamos, spaudos ir pospaudiminius darbus. Galime pasiūlyti paslaugų įvairovę, bei kokybišką ir greitą atlikimą. Susisiekite – mielai Jums padėsime.